Güvenli Turizm Belgesi – Sağlıklı ve Güvenli İşyeri Sertifikası

Güvenli Turizm Belgesi-Sağlıklı ve Güvenli İş yeri Sertifikası

Turizm sektöründe hizmet veren Oteller için , sağlıklı ve güvenli İşyeri sertifikası veya sağlıklı turizm belgesine sahip. Otel ve konaklama yerleri müşteriler için güven veren önemli sertifikadır. Sağlıklı Turizm sertifikası alan oteller turizmde bir adım öne çıkacaktır.Güvenli Turizm Belgesi

Dünyada yaşanmakta olan Covid-19 salgını nedeniyle gündeme oturan “Güvenli Turizm” konusunda çalışmalarımız sürekli güncel tutulmaktadır. Müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda gerekli denetim ve ziyaretleri yerinizde inceleme ile yapıyoruz.

Otel , konaklama tesisleri tatil köyü, sosyal tesis, misafirhane gibi yeme içme tesisleri  tur ve transfer amaçlı araçlar. Bekleme noktaları, mola yerleri vb. Denetimleri uzman denetçilerimiz tarafından yapılmaktadır. Hijyen ve dezenfeksiyon çalışmaları, düzenli personel eğitimleri, sosyal mesafe düzenlemeleri vb. Önlemler düzenli olarak denetlenerek Sağlıklı işyeri , sağlıklı turizm belgesi firmaya verilir.

Sağlıklı Turizm Belgesi

Güvenli Turizm Sertifikası Nedir Nasıl Alınır?

Covid-19 Salgını nedeniyle yeni nomalleşme sürecinde güvenli turizm programının şartlarını yerine getirerek bir dizi. Denetimden geçen  ve güvenli turizm belgesini alan oteller.  Tatil köyleri, restoranlar, tesisler hem gerekli koronavirüs tedbirlerini almakta. Hemde nasıl uygulayacağını açıklayan detaylı kontrol listeleriyle gereken önlemleri atlamadan yerine getirmiş olmaktadırlar.

Sağlıklı Turizm Belgesi Fiyatları Nedir?

Konaklama tesisleri ve yeme-içme tesisleri olarak, otellerin yatak kapasitelerine göre. Restoran ve kafelerin ise metrekare büyüklüklerine göre fiyatlar değişiyor. Sağlıklı turizm belgesi fiyatları konaklama tesisleri için firmamızdan fiyat alabilirsiniz.

TSE nin yetkilendirdiği Güvenli Turizm web sitesi linki için Tıklayınız.

Türkiye’nin Güvenli Turizm Belgelendirme programı. Tatilini Türkiye’de geçirecek tüm vatandaşların ve yabancı turist ve ziyaretçilere ulaşımdan konaklamaya, tesis çalışanlarından yolcuların kendi sağlıklarına. Uzanan geniş yelpazede bir dizi alınması önerilen tedbirleri tanımlıyor.  Sağlıklı Turizm Belgesi alan otel sayısında büyük artış yaşanmaya başlandığı gözlemlenmektedir.

Sağlıklı Turizm Belgelendirme Programı Süreci ve Koşullar Nelerdir?

Yerinde denetim periyodu aylık, 1 gün ile sınırlıdır.

Denetimlere ilave olarak 2 aylık periyodlarda gizli müşteri denetimi ayrıca yapılmakta ve raporlanmaktadır.

Denetim sonucu verilecek belgelendirme dokümanında Güvenli işyeri sertifikası verilmektedir.

Denetim sonucu tesislerin girişlerine ve diğer görünür noktalarına yapıştırılacak olan etiketler tesislere adetli ve zimmetli olarak teslim edilecektir.

Güvenli Turizm Belgesi  / Güvenli Turizm Sertifikası Nasıl Alınır için ilgili linki tıklayarak okuyabilirsiniz.

güvenli turizm sertifikası

Detaylı bilgi ve Sertifikalandırma için firmamızın uzmanları ile iletişime geçebilir , ya da 0535 277 7604 den hızlı bir şekilde bizlere ulaşabilirsiniz.

www.bursabelgelendirme.com

 

 

10 Temmuz 2020
Güvenli Turizm Belgesi – Sağlıklı ve Güvenli İşyeri Sertifikası için yorumlar kapalı
83 kez görüntülendi
Hızlı Arama