Kurumsal

HAKKIMIZDA

Bursa Kalite Belgelendirme Hizmetleri,  bağımsızlık  ve gizlilik   politikalarına  bağlı kalarak  ulusal ve uluslararası alanda Sistem belgelendirme, Ürün Belgelendirme, CE  Markalama , zorunlu Mesleki Yeterlilik Belgesi ,Danışmanlık ve Kurumsal Eğitim  konularında faaliyet göstermektedir.

Bursa Kalite belgelendirme Uluslararası belgelendirme alanında da birden fazla çözüm ortaklarıyla. Tarafsız,yetkin,denetçi ve teknik uzman kadrosuyla yurt içinde ve yurt dışında denetim ve belgelendirme hizmetleri  veren tarafsız bir kuruluştur.

Genç  ve  dinamik yapısıyla sektörde fark yaratan firmayız. Belgelendirme alanında  2008 yılından beridir verdiği  kaliteli hizmetiyle müşteri memnuniyetini  ön planda tutmuştur. Sektörde yerini sağlamlaştırırken  her geçen gün gelişerek  büyümektedir.

Türkak Onaylı veya Yabancı Akredite Belgelendirme Hizmetlerimizle iso ve ce  işaretleme konularında , Kaliteli , güvenli ve hızlı çözümler sunmaktayız.

Sunduğumuz her hizmet ve yaklaşımda, memnuniyet temelli hareket etmeyi ve çözüm odaklı süreç geliştirmeyi TAAHHÜT EDİYORUZ.

Saygılarımızla

Bursa Belgelendirme Hizmetleri

Hızlı Arama